Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Image

Sosyal Medya Yönetimi

1997'den bugüne bildiğimiz en iyi işi kurumsal reklam ajansı hizmeti veriyoruz. Tüm çalışmalarınıza en ideal tanıtım araçlarını ve yöntemlerini belirliyoruz.

  

Profil Değerlendirme

Sosyal medyada, içerikle etkileşimi gerçekleştirebiliriz ancak dönüşüm için markanın kurumsallığı, profesyonel gözükmesi, güven vermesi gibi birçok psikolojik etmeni bulunmaktadır.

Bunların bilincinde olarak sosyal medya profillerinizi analiz etmekte, kurumsal kimliğinize uygun olarak profesyonel bir şekilde tasarlamaktayız. Sosyal medya hesaplarından web sitesine ulaşılabilirliği ve iletişime geçmesini sağlayacak tüm aşamaları gerçekleştirmekteyiz.

Mevcut sosyal medya hesaplarında ise hedef kitle detayları başta olmak üzere, gerçekleştirilen paylaşımlarla hedef kitle etkileşimini analiz ederek doğruları ve yanlışları listelemekteyiz.

 

 

 

 

 

Strateji Oluşturma ve Planlama

Profil değerlendirme ve sosyal medya hesaplarına kurumsal kimliğin, profesyonelliğin yansıtılması sonrasında; elde edilen hedef kitle analizlerinin de sonucuyla içerik planları oluşturmaya, stratejiler geliştirmeye başlamaktayız.

Bu stratejiler hem paylaşım planlarını, hem oluşturulacak kreatifleri kapsamakla beraber hem de sosyal medya platformlarına uygun iletişim dilinin de belirlendiği aşamalardır.

Ayrıca ürün ve hizmetlerinize yönelik kampanya fikirlerini, marka bilinirliğini artıracak önerileri, fenomen odaklı pazarlama gibi bir çok stratejiyi de bu aşamada planlamaktayız.

 

 

 

İçerik ve Kreatif Oluşturma

İşimizin en zor ama işini severek yapan uzmanlarımızın en çok sevdiği alan yaratıcı içerik oluşturma aşaması… Aslında bu aşama aynı zamanda Stratejik SEO’yu sosyal medya yönetiminde farklı kılan süreci de oluşturmaktadır.

Biz bu süreçte sektörünüzü tanımış, rakiplerinizi ve hedef kitlenizi analiz etmiş olarak markanıza uygun bir iletişim diliyle yaratıcı içerikler oluşturmakta, bu içerikleri etkileşim alacak görsellikte sunmaktayız.

Bu aşamaya kadar birçok alanda gerçekleştirilen araştırmalarımızın sonucunda, sizleri çok yormadan, sizden biri gibi ürün ve hizmetlerinizi profesyonel birşekilde sunmaya başlıyoruz.

 

 

 

 

 

 

Reklam Yönetimi

Hedeflerinize uygun doğru sosyal medya platformunun ve kampanya amaçlarının belirlenmesi, metin ve görsellerin etkileyici bir şekilde, doğru hedef kitlenin belirlenmesiyle fark yaratan bir reklam yönetimi gerçekleştirmekteyiz. 

Reklamların periyodik kontrolü, hedef kitle ve etkileşim odaklı periyodik düzenlemeler ile sonuç başı maliyetlerin düşük olduğu reklam kampanyaları oluşturmakta ve yönetmekteyiz.

 

 

 

 

Raporlama ve Monitoring

Sosyal medya yönetiminde periyodik olarak gerçekleştirilen analizlerimizle sürekli farklı stratejiler geliştirmekte ve markanızın akılda kalması, sosyalleşmesi için çalışmaktayız.

Sosyal medya hesaplarının yönetiminde etkileşim sağlamak kadar, marka itibarınızı da korumaya çalışırken; sosyal medya reklamlarında da bütçenizi en iyi şekilde yönetip, minimum bütçeyle maksimum kitleye ulaşması için çalışmaktayız.

Tüm bu süreci de periyodik olarak raporlayarak gelişmelerden ve ulaşılan sonuçlardan haberdar olmanızı sağlamaktayız.