Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Image

Basım Hizmetleri

1997'den bugüne bildiğimiz en iyi işi kurumsal reklam ajansı hizmeti veriyoruz. Tüm çalışmalarınıza en ideal tanıtım araçlarını ve yöntemlerini belirliyoruz.

 

Matbaa ve Basım Hizmeti

Yazı ve görüntüleme çalışmalar her ne kadar dijitale geçmiş olsada matbunun önemi her zaman yerini korumuştur. Basılı materyallerin hedef kitle iletişimde daha kuvvetli bir argümandır. 

Matbaa – baskı işleri, yüksek kalite ve ciddi titizlik isteyen faaliyetlerdir. Etki çevrenize ve müşterilerinize sunacağınız her basılı malzeme sizi, markanızı, şirketinizi temsil eder. Bu sebeple kâğıt ve mürekkep kalitesinden, baskı hızına kadar tüm unsurlar çok önemlidir. Ritim Ajans olarak baskı ve matbaa hizmetleri işlerinizde tüm deneyimimiz ve gelişmiş ekipmanımızla yanınızdayız.

Sunum yapılan tasarımlarımız Baskı öncesi hazırlıkları yapılarak çalışmaların baskısını yüksek kalitede gerçekleştirip teslim ediyoruz. Reklam ve tanıtım çalışmalarınız için ekstra vakit ayırmanıza gerek yok. Ritim Ajans'ın tecrübeli ekibine ne istediğinizi söylemeniz yeterli. Tüm iş ve işlemler, talep ettiğiniz şekilde ve tam zamanında tarafınıza teslim edilmektedir.

Kişiye özel baskı hizmeti sunan ajansımız, her türlü kreatif çalışmayı kâğıdın ve mürekkebin harmanlanmasıyla bir sanat eserine dönüştürmekte yeteneklidir. Kurumlara özel baskı hizmetleri de sunan Tonyukuk Reklam Ajansı şirketinizin ihtiyacı olan tüm matbaacılık işlerini üstlenerek vaktinizi asıl işinize ayırmanıza katkı sağlar. Özgün tasarımlar oluşturmak kadar, o özgün tasarımlara aynı titizlikle vücut vermek de önemlidir. Tüm bu işlerin tek çatı altında yapıldığını, tek elden çıktığını ve tek bir ajansla muhatap olduğunuzu hayal edin. Düşüncesi bile rahatlatıcı öyle değil mi? Tonyukuk Reklam Ajansı; Türkiye matbaa – baskı hizmetleri alanında en iyi olmaya gayret eden çalışmalarıyla referans sayısını her geçen gün çoğaltmaktadır.

 

Daha fazla bilgi için